Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan hastanesinde yıllık eğitim planı her yıl yeniden yapılmaktadır. Yeni yılın ilk haftasında tüm birimlerden eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek  ‘’EY.FR.02 Yıllık Eğitim İhtiyaçları Doğrultusunda Eğitim Planı Hazırlama Formu’’ üzerinden yapmayı planladıkları eğitim listeleri istenir.

 

Eğitim listeleri toplandıktan sonra ‘’EY.PL.02 EĞİTİM YÖNETİMİ TAKİP SİSTEMİ’’ üzerinden eğitimler  tek bir tabloda birleştirilip yıllık eğitim planı oluşturulur.

  

Plandaki eğitimlerin gerçekleşme durumu Kalite Yönetim Birimi tarafından haftalık olarak kontrol edilir. İlgili haftaya ilişkin eğitimlere yönelik faaliyet sorumlusu ile iletişime geçilerek bilgi alınır. Eğitimi veren birim ‘’EY.FR.01 EĞİTİM TOPLANTISI KATILIM FORMU’’nu  doldurarak Kalite Yönetim Birimine iletir.

 


 

 Form Kalite Yönetim Birimi eğitim sorumlusu tarafından kontrol edilir. Eğitime katılan personel sayısı ve katılması planlanan personel sayılarını ‘’EY.PL.02 EĞİTİM YÖNETİMİ TAKİP SİSTEMİ’’ ne kaydeder.

 


 

Eğitim Yönetimi Takip Sistemi kontrol edilirken aşağıdaki hususlara dikkat edilerek renklendirilir.

 


Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik